MIŁO WAS POZNAĆ


26 wiosen na karku, raczkująca kariera w internetowym uniwersum, studentka marketingu, pełnoetatowo mama małej buntowniczki ale przede wszystkim mol książkowy, pasjonatka podróży, fotografii i smaków.
 

Jestem Kinga i od dziecka mam problem żeby dać się zaszufladkować i opisać w kilku słowach ale z chęcią dam wam się poznać. Swoją historię dokumentuję mniej więcej od 10 lat ale w końcu dojrzałam do tego by podzielić się nią ze światem.

Moją największą pasją jest rozkoszowanie się życiem, jego kolorami i smakiem dlatego mój blog będzie pełen nieplanowanych ale zaskakujących podróży, równie improwizowanych przepisów pieszczących wszystkie zmysły i mniej lub bardziej kreatywnych treści podkreślających urodę codzienności.
 

Od ponad 6 lat mieszkam w Hiszpanii, mówię płynnie w trzech językach i aktualnie uczę się kolejnych dwóch, staram się przetrwać bunt dwulatki trzylatki i jednocześnie pielęgnować moje zamiłowanie do gotowania, czytania i fotografowania.

Marzę by zwiedzić każdy kontynent wzdłuż i wszerz, chciałabym napisać swoją powieść i książkę kucharską a przede wszystkim chciałabym wieść spokojne życie w moim domku w środku lasu lub na klifie i pracować w mojej własnej rodzinnej restauracji nad autorskimi przepisami.
 

Zobaczymy jak się ta historia potoczy, śledźcie ją razem ze mną!
 

Kinga